Paul O’Grady
Z miłości do psów

Sezon 3

Brytyjski prezenter i komik Paul O'Grady uwielbia psy, postanowił więc spędzić jedenaście tygodni z personelem i mieszkańcami najstarszego na świecie schroniska dla psów i kotów - Battersea Dogs and Cats Home. Na miejscu śledzi historie zwierzaków od momentu przybycia do schroniska do znalezienia przez nie nowej rodziny.

  • PEPI
  • ŻOŁNIERZ
  • MAGGIE
  • DOMINO
Opis odcinków

Paul O’Grady Z miłości do psów

Sezon 3

Odcinek 1

Paul poznaje cztery szczeniaki z domieszką labradora, psa z domieszką Jacka Russella, który ma nadwagę i uwielbia ser oraz rodzinę, która podejrzewa, że ich zaginiony pies mógł trafić do schroniska Battersea.

Odcinek 2

Paul O’Grady poznaje buldoga z wiśniowym okiem, który zostanie poddany operacji i pomaga pewnemu shih tzu wzmocnić chwiejne tylne nogi za pomocą spacerów i fizjoterapii.

Odcinek 3

W tym odcinku komik zabiera trzy szczeniaki do miejscowego szpitala, by rozweselić małych pacjentów oddziału dziecięcego, a personel schroniska walczy o ocalenie wzroku teriera tybetańskiego, który cierpi na bolesną chorobę oczu.

Odcinek 4

Paul poznaje parę wścibskich psów rasy bichon frise, które zniszczyły sobie nawzajem słuch nieustannym szczekaniem i pomaga fryzjerce psów Catherine zająć się pudlem, którego futerko wymaga podcięcia.

Odcinek 5

O’Grady poznaje Whispera, dawnego reproduktora, który jest zbyt przerażony, by wyjść z budy, a personel kliniki żegna się z ośmioletnim zuchwałym chihuahua Millie, który zrobił duże wrażenie na schronisku Battersea.

Odcinek 6

Serce trenerki Ali z Battersea kradnie jednooka dobermanka Maggie, a Paul pomaga w żmudnym zadaniu usunięcia splątanej sierści przygnębionego, zaniedbanego owczarka niemieckiego Lady.

Odcinek 7

Pięciotygodniowy szczeniak Domino nie przestaje gryźć, Paul O'Grady zapewnia mu więc towarzystwo starszego i mądrzejszego Freddiego. Jednak ta przyjaźń nie potrwa długo, gdyż Freddie wkrótce znajdzie nowy dom w Danii.

Odcinek 8

Paul opowiada historię Tulipana, 10-tygodniowego szczeniaka porzuconego na cmentarzu położonym w pobliżu terenu Battersea Old Windsor.

Odcinek 9

Paul O'Grady poznaje Księcia Dalmatyńczyka, któremu personel Brands Hatch nadał przezwisko Houdini z uwagi na jego niezwykłą umiejętność otwierania drzwi.

Odcinek 10

W tym odcinku Paul pomaga w tresurze Teddy'ego, ślepego cairn teriera, który musi opanować podstawowe komendy, aby zwiększyć swoje szanse na znalezienie nowego właściciela.

Odcinek 11

Paul O'Grady na zakończenie swojego pobytu w Battersea poznaje najbrzydsze psisko w schronisku - shih tzu Bailey'ego, a buldog amerykański Krystal ociera się o sławę dzięki epizodycznej roli w serialu Coronation Street.